Misyonumuz

Özel Royal Hastanesi, toplumun her kesiminden hastaya, nitelikli etik tıp anlayışı ve son teknolojik uygulamalarla, uygun ekonomik koşullarda ve uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti sunmaktadır. İnsana değer veren üstün nitelikli hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız ile kaliteli sağlık hizmeti sağlarken; kurumumuz bünyesindeki ekibimizin mutlu ve güvenli bir şekilde çalışmalarını sağlamak en büyük amacımız.

Dinamik ve yeniliklere açık kurum kültürü ile Özel Royal Hastanesi, bireysel ve toplumsal sağlık hizmetleriyle ilgili tüm alanlarda yapılan projelerde uluslararası düzeyde yer almakta, özel ve kamu kurum ve kuruluşlarıyla iş birliklerini sürdürmektedir.


Vizyonumuz

Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini en üst seviyede tutarak uzman ekibi, güler yüzlü personeli ve modern altyapısı ile bölgenin ve Türkiye’nin modeli olmak, aynı zamanda güvenirliği ve hizmet anlayışı ile her zaman referans gösterilen akademik sağlık kurumlarından biri olmaktır.


Kalite Politikamız

Hizmetlerimizin kalitesini ve etkinliğini sürekli olarak sorgulamak ve hatalarımızdan dersler çıkararak yenilikçi ve çözüm üreten bir yaklaşım ile müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı hedeflemektir.


Değerlerimiz

Hasta ve hasta yakınlarına insana değer veren bir yaklaşımla çözümler sunmak, aile sıcaklığında sorunları ile ilgilenmek, daha sağlıklı bir toplum için üzerine düşen görevlerin bilincinde olmaktır.


Sorumluluklarımız

İçinde yaşadığımız ve hizmet verdiğimiz topluma karşı sorumluluk duyarız. Bize gelen hastalarımıza, her bireyin hakkı olan sağlıklı yaşam hakkını vermeyi hedef bilir, hizmet için burada olduğumuzu hiçbir zaman unutmayız. Hastalarını bize yönlendiren hekim arkadaşlarımıza ve sağlık kuruluşlarına karşı sorumluyuz. Hizmetlerimizi onların verdiği hizmetin devamı, tamamlayıcı olarak vermeye özen gösteririz. Personelimiz ve ailelerine karşı sosyal –kültürel sorumluluklarımızın bilince olur, onlara verdiğimiz değeri, aldığımız tüm kararlara yansıtırız. Doğru, kaliteli, modern, topluma yakışır bir hizmet anlayışı için başlattığımız yenilenme-yenileme hareketinin sorumluluğunu taşırız. Bunun için buradayız ve hizmete hazırız.


Amaç ve Hedeflerimiz

  • Toplumun her kesimine eşit, ulaşılabilir ve bütüncül bir yaklaşımla yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak
  • Hasta memnuniyeti ve kaliteli sağlık hizmeti ile adımızı duyurmak
  • Hasta mahremiyetini ve güvenliğini sonsuz bir şekilde korumak
  • Hastalarımızın kendilerini güvende hissedecekleri ve memnuniyet duyacakları bir kuruluş olmak
  • Türkiye ve uluslararası her kesimden hastaya tedavi hizmeti sunmak
  • En güncel tedavi yöntemlerini, son teknolojik cihazlar ile deneyimli kadromuz vasıtasıyla hastalarımıza sunmak
  • Uluslararası akreditasyon standartları doğrultusunda hizmet vermek

Update Date: 26 Ocak 2024


Each of the contents on this site has been prepared for informational purposes. Do not apply any of the treatment methods described on the site without a doctor's supervision. Otherwise, the site management and Private Royal Hospital are not responsible for any problems that may occur.